Adverts - ALAT PEMADAM API (NPCE ENGINEERING&TRADING)


ALAT PEMADAM API (NPCE ENGINEERING&TRADING)

Sale

Description

Syarikat kami membekalkan alat pemadam api jenis dry powder dan carbon dioxide . kami juga menyediakan servis penyelenggaraan alat cegah kebakaran. harga semua pembelian dan servis penyelenggaraan adalah MAMPU MILIK.. TUNGGU APA LAGI??SEGERA HUBUNGI KAMI UNTUK TEMPAHAN !

More details

Name Description
Seller Type Owner
Website www.npceenterprise.com

Ad details

Ad ID : 7113
no 342 kedai taman sri mawar lorong 6/1 taman sri mawar senawang,Negeri Sembilan, MALAYSIA - 71450
Thu 12 Jul 2018 2:26 pm
14 Views

Advertiser details

NPCE ENGINEERING&TRADING (1)
017-386 8841
Contact Advertiser Share

Contact form

Sorry, you need to register or login first.

What's wrong with this ad?

Sorry, you need to register or login first.

Add to favorites

Sorry, you need to register or login first.

PREMIUM Ads Package

Related Adverts

1 TSHIRST BISNES
Mon 08 Jan 2018 12:52 pm
181 Views
1 URUT BERSALIN & TRADISIONAL, KURSUS URUT, SET BERPANTANG ANGGUNCUNlicious & BABYlicious, SOFA COVER
Mon 27 Nov 2017 12:37 pm
168 Views
penasuh
Sun 24 Jun 2018 8:34 pm
15 Views
1 DO YOU NEED URGENT LOAN IF YES CONTACT US NOW
Sat 28 Oct 2017 2:26 pm
207 Views
1 CCTV, Access Card, Autogate, and Door Intercom Installation, Maintenance, and Servicing
Sat 14 Oct 2017 5:20 am
203 Views
1 Service and Repair
Thu 17 May 2018 11:18 pm
47 Views
PELUANG MENJANA PENDAPATAN LUMAYAN
Mon 02 Apr 2018 3:31 pm
76 Views
2 APPLY HARINI, DAPAT HARINI SEKIRANYA LULUS. SELESAIKAN MASALAH ANDA DALAM SATU HARI. HUBUNGI SAYA 011-26909323 SEKARANG. (KL/SELANGOR/SEREMBAN)
Wed 07 Feb 2018 12:07 pm
163 Views
1 Beli Kereta Atas Tangan
Sun 11 Mar 2018 3:49 pm
123 Views
1 ✆+91-9828235996 ۩۩۩ Dua To Getting Good Marriage Proposal
Wed 09 May 2018 1:11 pm
126 Views