Adverts - plumbing dan renovation 01112275338 azis taman melawati


plumbing dan renovation 01112275338 azis taman melawati

Popular

Description

PERHIDMATAN KAMI… MEMBUAT KERJA KERJA UBAHSUAI RUMAH DAN MENGECAT RUMAH UBAHSUAI BILIK AIR DAN DAPUR MEMBUAT PAGAR DAN TEMBOK BAIKI TANDAS DAN SINKI TERSUMBAT BOCOR MEMBUAT KERJA KERJA PAIP BOCOR DAN TERSUMBAT CUCI TANGKI AIR REPAIR TANGKI AIR TUKAR PASANG TANGKI AIR TUKAR PASANG PINTU TUKAR TOMBOL KUNCI MEMBAIKI ATAP BOCOR DAN BUMBUNG BOCOR RABUNG BOCOR PASANG TILES DAN PLASTER CEILING DAN KAMI JUGA MEMBUAT KERJA WIRING SEPERTI LAMPU KIPAS JIKA PUAN DAN TUAN BERKENAN BOLEH HUBUNGI KAMI UNTUK BINCANG PASAL SEBUT HARGA HUBUNGI... ATAU WHATSAPP 0111-2275-338 AZIS HARGA BOLEH DI RUNDING… TERIMA KASIH KERANA MENGHUBUNGI KAMI…

More details

Name Description
Seller Type Others
Website

Ad details

Ad ID : 4709
taman melawati,Kuala Lumpur, MALAYSIA - 53100
Sat 13 Jan 2018 10:42 pm
200 Views

Advertiser details

azis (87)
01112275338
Contact Advertiser Share

Contact form

Sorry, you need to register or login first.

What's wrong with this ad?

Sorry, you need to register or login first.

Add to favorites

Sorry, you need to register or login first.

Related Adverts

2 BUKIT MAHKOTA RAWANG RENOVATION AND PLUMBING SERVICES
Sun 04 Feb 2018 9:24 pm
366 Views
2 Khidmat renovation rumah/kedai
Mon 30 Oct 2017 12:46 am
303 Views
2 RENOVATION DAN PLUMBING SERVICES YUSUF 0122744054 TAMAN SAMUDERA
Tue 17 Oct 2017 11:11 pm
229 Views
1 Ampang Jaya renovation dan plumbing 0172960959
Fri 24 Nov 2017 3:59 pm
179 Views
1 plumbing dan renovation 0176239476 azlan taman megan setapak
Tue 11 Sep 2018 8:43 pm
Views
1 plumbing dan renovation 01112275338 azis bukit wangsa mas
Sun 09 Sep 2018 8:48 am
Views
1 plumbing dan renovation 0176239476 azlan afik Jalan Wangsa Perkasa 1 Taman Wangsa Melawati
Thu 20 Sep 2018 8:45 am
Views
1 Iskandar renovation dan plumbing  0172699815 ampang
Sun 08 Apr 2018 8:42 pm
88 Views
2 azis plumbing dan renovation 01112275338 lembah keramat
Sun 29 Jul 2018 12:11 am
26 Views
1 azis tukang cat rumah & tukang paip plumber 01112275338 lembah keramat
Wed 09 May 2018 11:11 pm
100 Views