Adverts - PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE


PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE

Popular Sale

Description

Model Mp4001 Mempunyai kelajuan 40 keping per minit Bentuk yang ringkas dan selamat digunakan .. Harga yang berpatutan dan mampu milik JANGAN LEPASKAN PELUANG INI !!! Kami juga menjual pelbagai mesin, toner & spare part . selain itu pihak kami juga Menawarkan khidmat sewa dan servis Jika berminat dan mempunyai Sebarang pertanyaan anda boleh hubungi Kami di CALL : 03-61483878 WHATSAPP : 014-3362781

More details

Name Description
Seller Type Owner
Website

Ad details

Ad ID : 3911
Wed 29 Nov 2017 4:53 pm
130 Views

Advertiser details

tidy copier  (1411)
0361483878
Contact Advertiser Share

Contact form

Sorry, you need to register or login first.

What's wrong with this ad?

Sorry, you need to register or login first.

Add to favorites

Sorry, you need to register or login first.

PREMIUM Ads Package

Related Adverts

2 MESIN FOTOSTAT MURAH MPC3001
Mon 23 Apr 2018 4:16 pm
33 Views
2 PHOTOSTAT MACHINE MPC2800
Fri 30 Mar 2018 2:12 pm
51 Views
2 PHOTOCOPY MACHINE MP2851
Fri 23 Feb 2018 11:48 am
58 Views
2 PHOTOSTAT MACHINE MPC3001
Fri 30 Mar 2018 2:24 pm
50 Views
2 menjual / servis / menyewa mesin fotostat dengan harga mampu milik
Wed 01 Nov 2017 3:41 pm
145 Views
2 SALE MARKET COLOR PHOTOSTAT MACHINE MPC3300
Fri 02 Feb 2018 3:03 pm
92 Views
2 RICOH MACHINE COPIER COLOR MPC5502
Thu 01 Mar 2018 11:05 am
81 Views
2 TONER
Tue 05 Dec 2017 5:45 pm
169 Views
2 MPC4000 COPIER MACHINE COLOR
Fri 13 Apr 2018 1:21 pm
28 Views
2 menjual / servis / menyewa mesin fotostat dengan harga mampu milik
Fri 20 Oct 2017 4:20 pm
155 Views