Adverts - PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE


PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE

Popular Sale

Description

Model Mpc4000 Mempunyai kelajuan 40 keping per minit Bentuk yang ringkas dan selamat digunakan .. Harga yang berpatutan dan mampu milik JANGAN LEPASKAN PELUANG INI !!! Kami juga menjual pelbagai mesin, toner & spare part . selain itu pihak kami juga Menawarkan khidmat sewa dan servis Jika berminat dan mempunyai Sebarang pertanyaan anda boleh hubungi Kami di CALL : 03-61483878 WHATSAPP : 014-3362781

More details

Name Description
Seller Type Owner
Website

Ad details

Ad ID : 3658
Mon 20 Nov 2017 5:03 pm
131 Views

Advertiser details

tidy copier  (1411)
Contact Advertiser Share

Contact form

Sorry, you need to register or login first.

What's wrong with this ad?

Sorry, you need to register or login first.

Add to favorites

Sorry, you need to register or login first.

PREMIUM Ads Package

Related Adverts

2 RICOH MPC3001 MACHINE COLOR COPIER
Fri 20 Apr 2018 2:16 pm
32 Views
2 menjual / servis / menyewa mesin fotostat dengan harga mampu milik
Fri 20 Oct 2017 4:31 pm
146 Views
2 mesin fotostat b/w mp4000
Fri 02 Mar 2018 11:19 am
67 Views
2 MACHINE COPIER MP5001 B.W HOT ITEM
Fri 19 Jan 2018 12:22 pm
105 Views
2 TONER FOR SALES
Wed 20 Dec 2017 3:22 pm
158 Views
2 DIGITAL MACHINE COPIER MP2851
Wed 28 Feb 2018 11:26 am
64 Views
2 DIGITAL PHOTOCOPY MACHINE MPC2800
Wed 25 Apr 2018 2:40 pm
25 Views
2 menjual / servis / menyewa mesin fotostat dengan harga mampu milik
Thu 30 Nov 2017 4:59 pm
139 Views
2 MP5001 PHOTOCOPIER MACHINE
Mon 04 Jun 2018 3:12 pm
23 Views
2 BEST PRICE MPC3300 MACHINE COPIER COLOR
Mon 29 Jan 2018 4:32 pm
83 Views