Adverts - PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE


PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE

Popular Sale

Description

Model Mpc4000 Mempunyai kelajuan 40 keping per minit Bentuk yang ringkas dan selamat digunakan .. Harga yang berpatutan dan mampu milik JANGAN LEPASKAN PELUANG INI !!! Kami juga menjual pelbagai mesin, toner & spare part . selain itu pihak kami juga Menawarkan khidmat sewa dan servis Jika berminat dan mempunyai Sebarang pertanyaan anda boleh hubungi Kami di CALL : 03-61483878 WHATSAPP : 014-3362781

More details

Name Description
Seller Type Owner
Website

Ad details

Ad ID : 3658
Mon 20 Nov 2017 5:03 pm
62 Views

Advertiser details

tidy copier  (883)
Contact Advertiser Share

Contact form

Sorry, you need to register or login first.

What's wrong with this ad?

Sorry, you need to register or login first.

Add to favorites

Sorry, you need to register or login first.

PREMIUM Ads Package

Related Adverts

2 HOT PRICE MACHINE COPIER B/W MP2851
Thu 08 Feb 2018 4:44 pm
18 Views
2 PHOTOCOPY MACHINE TONER COLOR
Fri 23 Feb 2018 11:55 am
Views
2 BEST BUY MP5001 MACHINE B/W PHOTOSTAT
Wed 17 Jan 2018 12:03 pm
23 Views
2 menjual / servis / menyewa mesin fotostat dengan harga mampu milik
Wed 08 Nov 2017 2:53 pm
94 Views
2 BEST TONER COLOR FOR SALE
Fri 19 Jan 2018 12:14 pm
18 Views
2 SALE PRICE MACHINE COPIER COLOR MPC4501
Fri 02 Feb 2018 3:09 pm
15 Views
2 menjual / servis / menyewa mesin fotostat dengan harga mampu milik
Mon 13 Nov 2017 5:39 pm
57 Views
2 Multi digital MPC4501A Color Machine Photocopy
Fri 12 Jan 2018 2:11 pm
23 Views
Pendapat lumayan dari pelbagai kaedah!!
Sun 14 Jan 2018 5:38 pm
25 Views
2 TONER
Tue 05 Dec 2017 5:43 pm
76 Views