Adverts - PINJAMAN WANG BEERLESEN KUALA LUMPUR


PINJAMAN WANG BEERLESEN KUALA LUMPUR

Popular Promotion

Description

PINJAMAN CHERAS WE PERKASA CAPITAL SDN BHD MEMERLUKAN WANG DLM MASA SATU JAM !! CPT HUBUNGI SAYA TEL:016-908 9339 (WHATSAPP) OFFICE:03-9174 2818 MENGAPA PERLU RISAU ,ANDA MUNGKIN : - BLACKLIST - CTOSS/CRISS - #BERPENCEN - PEKERJA #SWASTA - PEKERJA #KERAJAAN ( CPT MOHON DGN KAMI ) KAMI PEMBERI SYARIKAT PINJAMAN WANG BERLESEN DIBWH KPKT .. - INTEREST KAMI 1.5% SEBULAN - TANPA WANG PENDAHULUAN - KELULUSAN 1JAM SAHAJA Hanya perlu beberapa dokumen yang ringkas : - 3bln bank statement terbaru - 3bln slip gaji terbaru - Penyata kwsp - Surat pengesahan jawatan - Bil api dan air terkini #pinjamanberlesen #loan #pinjamperibadi #kualalumpur #bandarsripermaisuri #cheras #jpj #bank #bankislam #maybank #cimb #rhb #ambank

More details

Name Description
Seller Type Owner
Website
Motto Quotes WE PERKASA CAPITAL

Ad details

Ad ID : 3213
No 31-1,Jalan Sri Permaisuri 8 Bandar Sri Permaisuri,Kuala Lumpur, MALAYSIA - 56000
Thu 26 Oct 2017 1:02 pm
325 Views

Advertiser details

WE PERKASA (8)
016-908 9339
Contact Advertiser Share

Contact form

Sorry, you need to register or login first.

What's wrong with this ad?

Sorry, you need to register or login first.

Add to favorites

Sorry, you need to register or login first.

Related Adverts

1 LOAN OFFER APPROVED IN 60MINS !!
Mon 04 Dec 2017 2:15 am
179 Views
1 DO YOU NEED A LOAN
Fri 13 Apr 2018 8:47 pm
90 Views
1 SUCCESS LABEL SDN BHD SANDAKAN(1010100-D)
Fri 12 Jan 2018 2:19 pm
335 Views
1 URGENT LOAN ARE YOU IN NEED CONTACT NOW
Mon 04 Jun 2018 1:10 pm
52 Views
1 investment loan offer
Wed 14 Mar 2018 10:58 pm
131 Views
1 PINJAMAN UNTUK KAKITANGAN KERAJAAN DAN SWASTA
Tue 17 Oct 2017 4:33 pm
311 Views
pinjaman peribadi kecemasan lulus 30 minit area jb
Wed 07 Feb 2018 10:09 am
149 Views
1 PINJAMAN WANG PERIBADI
Fri 13 Jul 2018 10:08 am
26 Views
1 GUARANTEED PERSONAL LOAN OFFER AT 3% INTEREST RATE APPLY NOW
Tue 05 Dec 2017 2:25 am
234 Views
1 Pinjaman Peribadi Swasta/Kerajaan/Tentera
Sun 19 Nov 2017 7:48 pm
238 Views